Titulní strana

Titulní strana
- registrace - přihlášení - nepřihlášen -   stav objednávky   -
- - - -
- k pokladně -   košík: prázdný   -
- - - - - - -
Titulní strana
- - - - - -
 

Oddělení-
Spotřební materiál-
Datová média-
Doplňky k PC-
-

O nás-
Obchodní podmínky-
Ochrana os. údajů-
Kontaktujte nás-


-

Novinka: obaly na CD


Jistě jste již někdy dostali CD se zajímavým obsahem zcela zdarma - například s nějakým časopisem. CD je ovšem bez obalu. Co dělat, když jej nechcete zničit volným vhozením do šuplíku vašeho stolu?

V době, kdy v obchodech stojí CD jen o něco málo více než obyčejná disketa, bývá CD součástí knížek, časopisů a různých publikací. Veškeré ovladače k počítačovému zařízení bývají rovněž dodávány na CD. Mimochodem, kdo dnes nemá možnost vytvořit si na CD zálohu vlastních dat?Začínáme být prostě zaplaveni množstvím "cédéček" a řešíme problém: "Kam s nimi?".

Srovnáme-li velikost klasického plastového obalu s velikostí samotného CD, je jasné, že skladování v takovýchto obalech je velmi neúsporné. 100 CD naskládaných na sebe nezabere tolik místa, co pouhých 15 kusů v plastových krabičkách. Efektivním řešením jsou obaly, které jsme pro vás nyní zařadili do nabídky. Jejich výhodu jistě oceníte nejen díky jejich skladnosti na stole či polici, ale také díky vynikající mobilitě, kterou ocení obzvláště ti z vás, kteří potřebují svá data neustále někam přenášet.


Na obrázku můžete porovnat efektivitu skladování CD médií.

Pokud tedy potřebujete na vašem stole více místa, vyzkoušejte tuto alternativu. Jistě nebudete litovat - přesvědčit se můžete !!!ZDE!!!
 

Žhavá nabídka

-
UV sterilizátor
telefonů, šperků, roušek...


UV sterilizator 
navštivte také: pameti.cz | domacidilna.cz | e-komerce.cz | svetnotes.cz  
© 1998- ABC Systems